niePowiem
Naszą część śródmieścia, wypełniamy dobrą elektroniką w czwartki, funkowym graniem w piątki, tłustymi rapsami z vinyli w sobotę.. Lubisz to się bawisz!
Warszawa, Nowy Świat 27, Srodmiescie, 00-029 Poland ,

BAD TASTE NIGHT / 11.05.2018 @niePowiem

May 11, 2018 @ 10:00 pm  —  May 12, 2018 @ 6:00am

BAD TASTE NIGHT with ???

11.05.2018 / niePowiem

Bad Taste Rocordings reprezentują ponadczasowy, skrajnie innowacyjny energetyczny styl Drum & Bass będący kompilacją bogactwa doświadczeń grupy na scenie i świeżych brzmień, ale wyselekcjonowanych subiektywnie według stałych ram charakteryzujących ich twórczość.

Dziś, poza wydawaniem własnej twórczości, aktywnie wspierają innych wyjątkowo utalentowanych artystów swojej sceny, pomagając im wybić się i wypłynąć na szersze wody.

Za solidne fundamenty oraz obecny kształt Bad Taste Recordings – słusznie zajmującej w czołówce niepodważalnie odpowiedzialny jest Michael Wojcicki aka Vegas – kluczowy członek formacji, oraz założyciel.

Początki marki wytwórni Bad Taste Rocordings sięgają 2005 roku kiedy seria nagrań LP „Bad Taste” dla Bad Company UK pozwoliła po raz pierwszy fanom Drum and Bassu usłyszeć muzykę takich dzisiejszych legend jak Noisia, Chase & Status i State of Mind.
Oficjalnie Bad Taste Recordnigs zaczęli funkcjonować jako wytwórnia w 2007 roku, głównym założeniem działalności było od początku wyszukiwanie i promowanie nowych, utalentowanych DJi, a samo określenie BAD TASTE miało stać się swoistym piętnem na twórczości i marce każdego kolejnego wychodzącego z pod skrzydeł wytwórni artysty – wskazującym na jego wyjątkowy i unikalny talent.
Dziś, mogą pochwalić się serią przełomowych wydawnictw, które zyskały uznanie i powszechny szacunek wśród producentów, DJi i raverów.
W 2014 roku VI edycja Bad Taste została wydana wraz z uznanymi przez publiczność i krytyków pionierami i topowymi producentami neurofunk -> Billain i Teddy Killerz.
Rok 2015 przyniósł wydawnictwu takich świeżych artystów jak Heamy i Cod3x, a także starannie przygotowywaną epkę „Force Black” legendarnego producenta Current Value, a w zanadrzu czekają już kolejne realizacje i wydania.
Niewyczerpany potencjał wytwórni jaki czerpie ona z różnorodności twórczości i podopiecznych niezmiennie pozwala jej na przesuwanie granic, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy i fanów, powoduje, że zasłużenie zajmuje ona czołowe miejsce wśród wytwórni DnB za wkład w rozpoznawalność i innowacyjność brzmień tego gatunku muzyki elektronicznej. Wczoraj i dziś wytwórnię reprezentują takie formacje i artyści jak: Noisia, The Upbeats, State of Mind, Teebee, Mindscape, były Blokhe4d, Chris Su, Joe Ford, Receptor, Chase & Status, Billain, Current Value, Audio, Teddy Killerz, Prolix, Gridlok, Spor, Neonlight, Cod3x, Heamy… oraz potężni i Legendarni Bad Company UK we własnej osobie.

www.badtasterecordings.com
www.soundcloud.com/bad-taste-recordings
www.youtube.com/user/badtasterecordings
www.twitter.com/badtasterecs
www.instagram.com/bad_taste_recordings
www.vero.co/BadTasteRecordings

Bądźcie czujni bo już wkrótce ogłosimy kim będzie nasz gość specjalny, a także jakie będą ceny biletów!!!Post a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Event Details


 • Location
  Chmielna 1, 00-021 Warszawa, Poland
 • Starts
  May 11, 2018 @ 10:00 pm
 • Ends
  May 12, 2018 @ 6:00am
 • Facebook Event
  View event on Facebook

Kalendarz


Marzec 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Fotorelacja
Fotorelacja

© 2015 niePowiem - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Made by Miłosz Miśta

});}(jQuery));